Książka i płyta

 

W 2000 roku Jan Pawlik napisał książkę:

"I Ty możesz uzdrowić siebie"

W książce tej zawarł swoje ponad 20-letnie doświadczenie, metody i techniki, które pomogły w uzdrawianiu samego siebie.

W roku 2013 ukazała się druga, zaktualizowana edycja książki. Jan Pawlik pisze w niej o uzdrawianiu inaczej po 30 latach. Na 160 stronach przedstawia m.in. stanowisko Arcybiskupa Bolesława Pylaka odnośnie bioterapii i radiestezjii w świetle nauki Kościoła katolickiego oraz wiele zaktualizowanych informacji, porad i materiałów.

Zamów książkę przez internet Zamówienia internetowe

 

Wstęp do książki napisała mgr Elżbieta Tomczyńska:

Współpracuję z panem Janem Pawlikiem od kilkunastu lat i na co dzień obserwuję jego działania. Przez jego gabinet w Olsztynie przewijają się każdego dnia rzesze pacjentów. Każdy z nich przychodzi z ogromną nadzieją na wyleczenie. Wielu wykorzystało już wszystkie możliwości oferowane przez tradycyjną medycynę. Bioterapeuta jest ich ostatnią szansą.
Pan Jan traktuje swoich pacjentów z ogromnym oddaniem. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Oprócz przekazywania energii, stara się uświadomić każdemu przyczyny, które doprowadziły do powstania choroby. Byłam świadkiem długich rozmów z pacjentami na temat trybu życia, odżywiania, stresu i ich wpływu na stan zdrowia. Wielu z nich po raz pierwszy w życiu słyszało m.in. o zależnościach między psychiką a ciałem.
Z tych właśnie rozmów narodziła się ta książka. Jest odpowiedzią na prośby pacjentów, owocem wieloletnich, praktycznych doświadczeń Jana Pawlika. Sam uprawia wiele dyscyplin sportu, medytuje, relaksuje się, sprawdza różne metody, najpierw na sobie, a dopiero potem poleca swoim pacjentom. Książka zawiera jego osobiste, przemyślane rady jak żyć, aby długo zachować zdrowie.
Polecam ją Czytelnikom jako sprawdzony podręcznik samouzdrawiania.

 


 

Jan Pawlik nagrał też dwie płyty CD:

"Jak uzdrawiałem siebie"

"Wybieram zdrowie"

Płyty uzdrawiająco-relaksacyjne są bardzo cenione przez pacjentów. Pomagają między innymi w depresji, nerwicach, bezsenności, wszelkiego rodzaju bólach.

Uczą nie tylko jak należy odreagowywać napięcia, stresy ale również jak uzdrawiać siebie w zaciszu domowym.

"Choć zdrowie nie jest na pewno wszystkim - to bez zdrowia wszystko jest niczym"

I jeśli uzupełnimy to motto słowami naszego wieszcza  Jana Kochanowskiego:

"Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz, aż się zepsujesz"

Nieprzypadkowo wybrałem jedno i drugie motto na mojej stronie głównej. Sam bowiem utraciłem dobre zdrowie i dobre geny. Można  powiedzieć na własne życzenie. Pośpiech, nerwy, stres, nieodpowiednie odżywianie sprawiły, że miałem wrzody żołądka, arytmię serca, miażdżycę, nadciśnienie, wzdęcia itd.

Żyłem na granicach zawału. Leki nie pomagały, łagodziły tylko skutki. Zacząłem szukać przyczyn moich chorób i dolegliwości.

Wyjechałem do Indii. Tam poznałem wielu najlepszych uzdrowicieli na świecie. Nauczyłem się medytacji i uzdrawiania samego siebie. Czterdziestodniowa głodówka oczyściła mój organizm. Prawie sześć lat diety wegetariańskiej (bez mięsa, przetworów mlecznych, jajek) pozwoliło mi utrzymać organizm w bardzo dobrym zdrowiu.

Współpracowałem i uzdrawiałem z uzdrowicielami prawie na wszystkich kontynentach. Uczyłem się metod i technik, które stosuję do dnia dzisiejszego i polecam moim pacjentom. Wspominam o tym, bo droga do odzyskania zdrowia była długa, trwala wiele lat, wymagała wielu wyrzeczeń, wytrwałości i cierpliwości.

Dzięki temu, że nauczyłem się uzdrawiać siebie (bez tabletek) mogę więc skutecznie pomagać innym.

Copyright © 2012-2018 Jan Pawlik / Centrum Terapii Naturalnych

Polityka cookies