O mnie

Mgr Jan Pawlik jest jednym z najlepszych uzdrowicieli w Polsce i na świecie. Od ponad trzydziestu lat jest człowiekiem ostatniej nadziei dla ludzi chorych i cierpiących, którym medycyna konwencjonalna nie była w stanie pomóc.

W 1998 roku, w rankingu miesięcznika "Uzdrawiacz" zajął zaszczytne piąte miejsce wśród 55 tys. uzdrowicieli praktykujących w Polsce.

W 1999 w plebiscycie na "Najlepszego Uzdrowiciela" pod względem skuteczności swoich zabiegów w przywracaniu zdrowia, został sklasyfikowany na trzecim miejscu w kraju.

Natomiast w 2000 roku za całokształt swojej pracy uzdrowicielskiej, a szczególnie w dziedzinie psychotroniki został uhonorowany najwyższym odznaczeniem - medalem "Promień Nadziei".

Aby potwierdzić swoje zdolności w 1998 roku zdał egzamin przed Komisją Państwową i otrzymał Dyplom Mistrza Bioenergoterapii.

Posiada również certyfikaty międzynarodowych stowarzyszeń medycyny naturalnej, m.in. "United World Institute of Natural Medicine of the USA", a także "National Federation of Spirytual Healer".

Jan Pawlik wiedzę i doświadczenie zdobywał w różnych częściach świata. Był w Republice Poł Afryki, Ameryce Południowej, Afryce Północnej, Kanadzie i USA, Indiach, Indonezji, Ameryce Środkowej, na Hawajach. Miał kontakt z uzdrowicielami różnych kultur, od których uczył się nowych technik i metod, a dziś z powodzeniem stosuje u swoich pacjentów...

Dlatego Jan Pawlik nie obiecuje cudów, zawsze mówi: spróbujemy powalczyć. Wyróżnia go również to, że nie zostawia pacjenta samego z chorobą, ale uświadamia każdemu, jaka jest przyczyna jego choroby i co powinien zrobić, aby uzdrowienie było trwałe.

Ogromna wiedza i zaangażowanie z jakim podchodzi do pacjenta sprawiają, że ludzie z najbardziej nieuleczalnych chorób wracają do zdrowia. Wszyscy pacjenci podkreślają niezwykłe ciepło, które emanuje nie tylko z jego rąk, ale i całej osobowości.


Około 90% pacjentów Jana Pawlika to ludzie, którzy wykorzystali już wszystkie możliwości i osiągnięcia medycyny konwencjonalnej. Pacjenci odwiedzający jego gabinet to ludzie zdeterminowani, zawiedzeni, cierpiący. To niejednokrotnie ludzie na wysokich stanowiskach, duchowni, oficerowie, twardzi ludzie interesu, pacjenci z tytułami profesorskimi, lekarze.

W kilku grubych tomach „Kronik Uzdrowień” wyłożonych w jego gabinecie można zapoznać się z licznymi  podziękowaniami i wpisami chorych, którym pomógł w ich chorobach i dolegliwościach. Podziękowania są poparte wynikami badań lekarskich, zdjęciami USG, tomografii komputerowej, przed i po terapii. Są też opisy tragedii, cierpienia jak i łzy radości, szczęścia uzdrowionych pacjentów.

Copyright © 2012-2018 Jan Pawlik / Centrum Terapii Naturalnych

Polityka cookies